Hokejový set chráničů CCM Tacks 9040 SR

Chrániče CCM Tacks 9040 SR jsou vysoce kvalitní hokejové chrániče určené amatérským hokejovým nadšencům. Set obsahuje základní chrániče ramen, loktů a holení z řady CCM Tacks 9040.

 

Nejdůležitější chrániče v jednom setu

Díky tomuto cenově výhodnému balení budete vybaveni za nižší cenu a zároveň si můžete vybrat velikost každého z chráničů podle vašich tělesných dispozic.

 

Základní ochrana ramen a trupu

Ramena CCM Tacks 9040 SR zajistí základní ochranu při hobby hokeji. Doporučujeme je spíše pro bezkontaktní amatérský hokej, při kterém nehrozí prudké střety s protihráči a střely mají nižší razanci. Polyethylenové výlisky chrání nejvíce ohrožená místa před zásahem pukem i pády na led. Velkou výhodu je také chránič bicepsu.

 

Lokty v bezpečí

Lokty CCM Tacks 9040 SR přinášejí základní ochranu vašich loktů, předloktí a bicepsů. Jednodílná konstrukce nejen dobře chrání před nárazy, ale také vás zbytečně neomezuje v pohybu.

 

Nebojte se padnout do střely

Holeně CCM Tacks 9040 SR vám poskytnou nejen dobrou ochranu před sekyrou na holeň, ale také před střelami. Holenní část zevnitř vyplňuje ochranná pěnová výztuž z PE pěny. Vnější výlisek je pak z odolného PE. Když se vše spojí, dostanete lehké a pohodlné chrániče holení pro amatéry.

 

 

Běžná cena: 3.759 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

set-chranicu-ccm-tacks-9040-sr-76890