Hokejový set chráničů CCM Tacks 9060 SR

Chrániče CCM Tacks 9060 SR jsou vysoce kvalitní hokejové chrániče určené pravidelným amatérským i poloprofesionálním hokejistům. Set obsahuje základní chrániče ramen, loktů a holení z řady CCM Tacks 9060.

 

Nejdůležitější chrániče v jednom setu

Díky tomuto cenově výhodnému balení budete vybaveni za nižší cenu a zároveň si můžete vybrat velikost každého z chráničů podle vašich tělesných dispozic.

 

Základní ochrana ramen a trupu

Ramena CCM Tacks 9060 SR zajistí ochranu při hobby hokeji. Doporučujeme je pro pravidelný amatérský i poloprofesionální hokej. PE výlisky a lisovaná pěna chrání nejvíce ohrožená místa před zásahem pukem i pády na led. Velkou výhodu je také chránič bicepsu.

 

Lokty v bezpečí

Lokty CCM Tacks 9060 SR přinášejí ochranu vašich loktů, předloktí a bicepsů. Konstrukce nejen dobře chrání před nárazy, ale také vás zbytečně neomezuje v pohybu.

 

Nebojte se padnout do střely

Holeně CCM Tacks 9060 SR vám poskytnou nejen dobrou ochranu před sekyrou na holeň, ale také před střelami. Holenní část zevnitř vyplňuje dělená holení vycpávka. Vnější výlisek je pak z odolného PE. Když se vše spojí, dostanete lehké a pohodlné chrániče holení.

 

 

Běžná cena: 5.729 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

set-chranicu-ccm-tacks-9060-sr-76891