Hokejový set chráničů Warrior Alpha DX Pro SR

Chrániče Warrior Alpha DX Pro SR jsou profesionální hokejové chrániče určené dospělým profi hokejistům. Set obsahuje kvalitní chrániče ramen, loktů a holení z řady Alpha DX Pro SR.

 

Nejdůležitější chrániče v jednom setu

Díky tomuto cenově výhodnému balení budete vybaveni za nižší cenu a zároveň si můžete vybrat velikost každého z chráničů podle vašich proporcí. Pokud máte například extrémně vyvinuté lýtkové svalstvo, můžete ramena a lokty velikosti M doplnit holeněmi velikosti L.

 

Buďte v bezpečí i při tvrdých soubojích

Ramena Warrior Alpha DX Pro SR jsou profi chrániče ramen nejnáročnějších hokejových hráčů. Eva pěna uvnitř odolá nárazům puku a dobře tlumí i nevybíravé zákroky protihráčů. Samozřejmostí je také antibakteriální vložka.

 

Lokty v bezpečí

Lokty Warrior Alpha DX Pro SR jsou kvalitní chrániče pro profíky, které poskytují nejen skvělou ochranu, ale také vás nijak neomezují v pohybu. S pomocí ochranné pěny Premium Protection budou vaše lokty v bezpečí při profi hokeji. Stejně, jako ramena mají speciální antibakteriální vložku.

 

Nebojte se padnout do střely

Holeně Warrior Alpha DX Pro SR vám poskytnou nejen profesionální ochranu v osobních soubojích, ale také před pukem. Zároveň holeně díky tvarování a nízké váze nijak nebrání pohybu a umožní vám tak skvělý výkon na ledě. Antibakteriální vložka FNC Liner brání nepříjemnému zápachu.

 

 

Běžná cena: 8.599 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

set-chranicu-warrior-alpha-dx-pro-sr-76921