Hokejový set chráničů Warrior Alpha DX3 SR

Chrániče Warrior Alpha DX3 SR jsou profesionální hokejové chrániče určené dospělým amatérským hokejistům. Set obsahuje kvalitní chrániče ramen, loktů a holení z řady Alpha DX3 SR.

 

Nejdůležitější chrániče v jednom setu

Díky tomuto cenově výhodnému balení budete vybaveni za nižší cenu a zároveň si můžete vybrat velikost každého z chráničů podle vašich proporcí. Pokud máte například extrémně vyvinuté lýtkové svalstvo, můžete ramena a lokty velikosti M doplnit holeněmi velikosti L.

 

Buďte v bezpečí i při tvrdých soubojích

Ramena Warrior Alpha DX Pro SR jsou spolehlivé chrániče ramen pro náročné hobíky hrající mírně kontaktní soutěže. Pěna dvojí hustoty odolá nárazům puku a solidně tlumí i nevybíravé zákroky protihráčů. Výhodou je také antibakteriální vložka Warrior Liner.

 

Lokty v bezpečí

Lokty Warrior Alpha DX3 SR jsou kvalitní chrániče pro náročné hobíky, které poskytují nejen skvělou ochranu, ale také vás nijak neomezují v pohybu. S pomocí ochranné pěny Premium Protection budou vaše lokty v bezpečí. Stejně, jako ramena mají speciální antibakteriální vložku Warrior Liner.

 

Nebojte se padnout do střely

Holeně Warrior Alpha DX3 SR vám poskytnou nejen spolehlivou ochranu v osobních soubojích, ale také před pukem. Zároveň holeně díky tvarování a nízké váze nijak nebrání pohybu a umožní vám tak skvělý výkon na ledě. Antibakteriální vložka Warrior Liner brání nepříjemnému zápachu.

 

 

Běžná cena: 6.779 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

set-chranicu-warrior-alpha-dx3-sr-76919