Hokejový set chráničů Warrior Alpha DX4 SR

Chrániče Warrior Alpha DX4 SR jsou hokejové chrániče určené dospělým amatérským hokejistům. Cenově výhodný set obsahuje kvalitní chrániče ramen, loktů a holení z řady Alpha DX4 SR.

 

Nejdůležitější chrániče v jednom setu

Díky tomuto cenově výhodnému balení budete vybaveni za nižší cenu a zároveň si můžete vybrat velikost každého z chráničů podle vašich proporcí. Pokud máte například extrémně vyvinuté lýtkové svalstvo, můžete ramena a lokty velikosti M doplnit holeněmi velikosti L.

 

Buďte v bezpečí i při tvrdých soubojích

Ramena Warrior Alpha DX Pro SR jsou spolehlivé chrániče ramen pro nenáročné hobíky hrající mírně kontaktní soutěže. Pěna dvojí hustoty odolá nárazům puku a solidně tlumí i tvrdé zákroky protihráčů. Výhodou je také antibakteriální vložka Warrior Liner.

 

Lokty v bezpečí

Lokty Warrior Alpha DX4 SR jsou kvalitní chrániče pro nenáročné hobíky, které poskytují nejen skvělou ochranu, ale také vás nijak neomezují v pohybu. Stejně, jako ramena mají speciální antibakteriální vložku Warrior Liner.

 

Nebojte se padnout do střely

Holeně Warrior Alpha DX4 SR vám poskytnou nejen solidní ochranu v osobních soubojích, ale také před pukem. Zároveň holeně díky tvarování a nízké váze nijak nebrání pohybu a umožní vám tak skvělý výkon na ledě. Antibakteriální vložka Warrior Liner brání nepříjemnému zápachu.

 

 

Běžná cena: 4.269 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

set-chranicu-warrior-alpha-dx4-sr-76918