Brankářská hokejová taška na kolečkách CCM Pro Black SR

Hokejová brankářská taška na kolečkách CCM Pro pro profesionální i náročné hobby brankáře. Odolná kolečka a madla zajistí pohodlný převoz vaší výstroje.

 

Pohodlná přeprava vaší výzbroje

Taška nabízí dvě rozměrné vnitřní kapsy např. pro ribano, ručník atd., které jsou pro zajištění rovnováhy umístěny každá na jedné straně. Pro pohodlný transport má taška velká a velmi odolná 3 "terénní" kolečka, která zvládnou i náročnější cestu. Pro přepravu na kolečkách je určeno i zesílené madlo a boční ucho (které usnadňuje manipulaci s taškou, např. při nakládání tašky do auta).

 

Extra odolný materiál

Základním materiálem tašky je extra odolný polyester 600D, který se neprodře ani při častém používání a méně citlivém zacházení. Ke zpevnění přispívá i systém popruhů po stranách tašky. Dlouhou výdrž zajišťují i odolné zipy.

 

Dostatek prostoru

Hokejová taška se dá nosit i v ruce, k tomu slouží dvě velká madla s polstrováním, která se dají vzájemně spojit suchým zipem. Taška má rozměry 112 x 60 x 60 cm a nabízí tak opravdu velký prostor pro výstroj.

 

Stylový vzhled

Brankářskou tašku na kolečkách CCM Pro nabízíme v černé barvě s bílým logem CCM. Taška má také prostor na jmenovku pro eliminaci rizika záměny tašky.

 

 

Běžná cena: 3.469 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 brankarska-taska-ccm-pro-black-68644