Taška na kolečkách WinnWell Wheel Bag Premium SR

Hokejová taška Winwell na kolečkách je určena pro všechny kategorie hráčů, včetně těch nejnáročnějších hokejových profesionálů. Terénní kolečka zaručují pohodlnou přepravu i na delší vzdálenosti.

 

Materiál s dlouhou životností

Základním materiálem tašky je velmi pevný a odolný nylon, který se neprodře ani při častém používání a méně citlivém zacházení. Dlouhou výdrž mají i odolné zipy s masivními jezdci. Spodní panel tašky je zpevněný plastovým dnem a lyžinami.

 

Pohodlný transport

Taška je vybavena terénními, velmi odolnými kolečky, které jedou i po méně kvalitním povrchu. Dále je v tašce zabudován systém teleskopické rukojeti. Pro pohodlný přenos v ruce na kratší vzdálenosti je taška vybavena dvěmi klasickými úchyty, které lze spojit páskem na suchý zip.

 

Dostatek prostoru

Taška je vybavena jednou velkou hlavní kapsou ve tvaru "U", kam lze uložit veškerou výstroj. Boční oddělitelná kapsa na brusle je ze síťovaného materiálu a dobře tak větrá a schne. Malá kapsička uprostřed tašky je vhodná na drobnou výstroj (náhradní tkaničky, chrániče zubů). U výsuvného madla na přední části tašky je další oddělený prostor.

Rozměry tašky jsou 102 x 40 x 46 cm. Suprový lesklý design v několika barevných kombinacích, kde je dominantní barvou černá.

 

 

Běžná cena: 1.979 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

taska-na-koleckach-winnwell-wheel-bag-premium-sr-58719