Taška Warrior Travel Bag

Taška Warrior Travel Bag je otázkou na odpověď, kam si bezpečně a pohodlně uložit sportovní výbavu či si případně sbalit všechny věci na cesty. Taška bude odvádět spolehlivou, nikoli medvědí službu, aktivním sportovcům, primárně hokejistům. Kromě hlavního úložného prostoru vaše srdce zaplesá nad menší praktickou kapsu přístupnou z vnější strany, do které schováte drobnosti, které potřebujete mít vždy při sobě.

 

Vznikla v baště hokeje

Vyrábí se v Kanadě. Země javorového listu je národ s bohatou a velmi silně zakořeněnou hokejovou tradicí. Produkuje tedy jen profesionální hokejové zboží. Dno tašky je zpevněno a posíleno odolnou konstrukcí. Možnost nepříjemné skutečnosti propadnutí či vysypání obsahu je nesmyslnou utopií. Pro lepší a snazší manipulaci má zip vytvarován do písmene U.

 

Snese hodně, unese ještě více

Silné a odolné popruhy jsou připraveny čelit extrémním zatěžkávacím zkouškám v podobě plného naložení. Únava nebo závada (na) materiálu již nehrozí. Vývojáři zvolili pro výrobu odolný polyester. Ten se pyšní podpůrnými vlastnostmi ve smyslu odolnosti a trvanlivosti.

Materiál: 400D diamond ripstop polyester

Rozměry: 60 x 28 x 30 cm

 

 

 

Běžná cena: 999 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

taska-warrior-travel-bag-58209