Simply You Enzycol DNA tablet 140

Nenechte se omezovat v pohybu. Při bolestech kloubů při sportovních aktivitách, nadváze či intenzivnějším pohybu využijte kombinace přírodních účinných látek jako je celer, kurkumin, višeň nebo vitamín C. Spolehlivě vás zbaví přebytečné kyseliny močové v těle a pomohou při tvorbě kolagenu a podpoře správného fungování kloubů.

Simply You Enzycol DNA tablet 140 kloubní výživa na klouby pro lidi

 

Jak pomůže?

Tento doplněk stravy napomáhá redukovat zvýšenou hladinu kyseliny močové v krvi. Ta vzniká při nadměrném zatěžování kloubů při sportu, intenzivním pohybu či nadváze. Přípravek napomáhá i při tvorbě kolagenu, který je také velmi důležitý pro správnou funkci kostí a chrupavek.

 

 

Unikátní kombinace látek

O redukci kyseliny močové je postaráno díky unikátní kombinaci mnoha účinných látek a vitamínů. Mezi nejvýraznější aktivní látky patří semínka celeru, kurkumin, extrakt z pistácie a kyselé višně či vitamín C. Přípravek navíc působí močopudně, což zajišťuje rychlejší vyloučení kyseliny močové z těla.

 

Výhodné balení

Tento doplněk stravy je ideální pro úlevu od bolesti z namáhaných kloubů. Navíc výhodné balení obsahuje hned 140 účinných tablet. Při úlevě od bolesti je doporučováno užívání čtyř tablet denně a při preventivním užívání, dvě tablety denně. Nenechte bolest zbrzdit vaše kroky.

 

Parametry produktu

Souhrn

Použití klouby a pohybový aparát
Výrobce Simply You Pharmaceuticals
Forma produktu tablety
Určení unisex
Množství 140 tbl
Značka Enzycol

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Kloubní výživu Simply You Enzycol DNA tablet 140 objednávejte na Pilulka.cz, který je jeden z největších online lékáren v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Simply You Enzycol DNA tablet 140 kloubní výživa na klouby pro lidi seniory sportovce