GymBeam True Whey Protein 2500 g

Protein True Whey je vyroben ze 100% syrovátky metodou Cross Filtration Method (CFM), tedy jednou z nejkvalitnějších metod zpracování. Má vysoký podíl bílkovin, aminokyselin BCAA, nízkou pěnivost, výbornou rozpustnost, vstřebatelnost a chuť. Vyznačuje se vynikajícím aminokyselinovým profilem a obsahuje až 8 % leucinu, nejefektivnější aminokyseliny z BCAA se silnými anabolickými účinky. Minimálně zatěžuje žaludek a je tak vhodný i pro začátečníky.

 

Vysoký podíl bílkovin

Protein True Whey je kvalitní proteinový koncentrát pocházející 100% ze syrovátky a vyznačující se vysokým podílem bílkovin 75-82 % dle zvolené příchuti. Syrovátka je plně instantní a pro filtrování byla použita nejmodernější metoda Cross Filtration Method (CFM). To zajišťuje nejvyšší využitelnost bílkovin ze všech druhů proteinů.

 

CFM koncentrát pro snadné a přirozené trávení

Technologie CFM odstraňuje většinu sacharidů a tuků a zároveň zachová až 82% obsah bílkovin. Díky tomu vám pomůže nejen při regeneraci, ale i při dosahování cílů. Nenajdete v něm žádné zbytečné konzervační látky, umělá ochucovadla, umělá barviva, umělé aminokyseliny na zvýšení % bílkovin a zlepšení chuti. Receptura produktu je zcela veřejná a neobsahuje žádné proprietární směsi, jejichž složení by bylo tajemstvím.

 

Podporuje růst svalové hmoty a její regeneraci

Vyznačuje se výborným aminokyselinovým profilem a obsahuje až 8 % leucinu: nejefektivnější aminokyseliny BCAA se silnými anabolickými účinky. Je bohatý na rozvětvené aminokyseliny BCAA, které jsou důležité pro svalový růst, protože zahajují proces syntézy bílkovin a do svalových vláken dodávají stavební kameny. Urychlují tak regeneraci a posilují imunitu organismu. Proteinový nápoj je rychle stravitelný a nezatěžuje žaludek. Protein je vhodný pro zvýšení tělesného výkonu a nárůst čisté svalové hmoty bez zbytečného tuku.

 

Komu je určen?

Ocení jej všichni sportovci a sportovkyně dbající na příjem bílkovin při nabírání čisté svalové hmoty bez zbytečného tuku. Požívat jej můžete při jakémkoliv sportu či fyzické aktivitě.

 

Dávkování

25 g proteinu smíchejte s 2 dcl vody a vypijte ráno nalačno nebo po tréninku.

 

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 GymBeam True Whey Protein 2500 g