MyProtein Impact Whey Protein 2500 g

Myprotein Impact Whey Protein je nejprodávanější a nejoblíbenější protein s vysokým obsahem bílkovin. Prezentuje se výbornou kvalitou a skvělou chutí za výbornou cenu. Je vyroben ze 100% špičkového syrovátkového proteinu. Obsahuje více než 21 g bílkovin v jedné porci (82%), má nízký obsah tuku proto je vhodný do objemu i diety.

Impact Whey Protein je bohatým zdrojem koncentrátu syrovátkové bílkoviny přímo od předních světových výrobců syrovátky. Má nejvyšší biologickou hodnotu (BV) než jakýhokoliv jiný protein. Koncentrát syrovátkového proteinu má vysoký obsah esenciálních a neesenciálních aminokyselin. Výrobní proces využívá jedinečnou kombinaci membránové filtrace a sušení při nízké teplotě a tlaku. Tím je zajištěna přesné separace a koncentrace proteinů a zachování přirozé funkce a vysokou nutriční hodnotu, která zaručuje špičkovou kvalitu koncentrátu syrovátkové bílkoviny.

Náš Impact Whey Protein poskytuje více než 82 g proteinu na 100 g prášku (v suchém stavu), obsahuje nízkou laktózu a je bohatý na vápník. Je výborným zdrojem esenciálních aminokyselin a obsahuje nejvyšší podíl rozvětvených aminokyselin řetězce se nacházejí v přirozené bílkovině. Sledovatelnost je klíčovou součástí našeho sledování kvality procesu, a aby byla zachována výše, spolupracujeme s předními světovými výrobci syrovátky, což zajišťuje úplnost znalostí a důvěry ve výrobním procesu.
Impact Whey protein podporuje budování a udržovaní svalových vláken.Můžete si vybrat ze spoustu příchutí. Stejně tak si můžete vybrat velikost balení.Více informací o Impact Whey Protein najdete v našem magazínu.Výhody

  • Bohatý na esenciální aminokyseliny
  • Přispívá k normální funkci svalů a kosterní soustavy
  • Obsahuje více než 2 g leucinu v porci

 


Doporučené užívání

  • Přidejte 150-250 ml vody nebo mléka do jednoho z našich šejkrů (čím méně tekutiny použijete tím hustší bude nápoj). Přidejte 25 g prášku, protřepejte a můžete konzumovat. Užívejte 2-3 krát denně.Proteinový prášek můžete jednosuše přisypat i do vašich jídel.

 

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 MyProtein Impact Whey Protein 2500 g

MyProtein Impact Whey Protein 2500 g proteiny