PhD Nutrition Diet Whey 1000 g

Diet Whey je horkou novinkou určenou pro všechny sportovce a aktivní jedince, pro které je důležité odbourávání tuku za současného zachování svalového tonu a skvělé kondice.

Diet Whey představuje komplexní "high protein shake", který obsahuje proteinovou směs s postupným uvolňováním aminokyselin, což je garancí dlouhodobého pocitu "nasycení" a prevencí nežádoucích "záchvatů" hladu a náhlých pocitů únavy během dne. Diet Whey navíc obsahuje aditivum těch nejúčinnějších suplementů, které aktivně podporují odbourávání tuku.

- High Protein Lean Body Matrix

- PhD – FAT / LOSS RANGE

DIET WHEY – VYSOKOPROTEINOVÁ FORMULE s aditivem účinných suplementů podporujících aktivní spalování tuku: CLA, L-karnitin (ALC), extrakt ze zeleného čaje, nenasycené mastné kyseliny (EFA – lněné semínko).

- účinně pomáhá zrychlit odbourávání tuku

- pomáhá při tvorbě a zachování čisté svalové hmoty

- zasytí po dlouhou dobu

- upravuje hladinu energie

- DIET WHEY „TIME RELEASE“ PROTEIN MATRIX:obsahuje syrovátkový koncentrát, mléčný koncentrát a sójový izolát.

- NEOBSAHUJE CUKRY ANI MALTODEXTRIN:veškeré nápoje a produkty zaměřené na odbourávání tuku by neměly obsahovat jednoduché cukry. Na současném trhu je spousta produktů, které nabízejí poměrně kvalitní zdroj bílkovin, ale následně jsou znehodnoceny obsahem maltodextrinu a dextrózy.

- DIET WHEY „SUPERPOMALÉ SACHARIDY“ - ENDURAGRAIN LOW-GI (1):Enduragrain, představuje ochranou známku pro speciální sacharidy s extrémně nízkým glykemickým indexem, získané ze škrobu ječmene, které se velmi pomalu vstřebávají. Výhodou je vysoký obsah vlákniny a přírodních forem vitamínů a minerálů.

- PhD Iso-Tone 4 (VITAL SUPPORT FAT BURNING SYSTEM):obsahuje aditivum účinných spalovačů tuku, antioxidantů a EFA (esenciální mastné kyseliny).

- PhD Iso-Tone 4 + L-KARNITIN:obsahuje L-karnitin v jeho nejúčinnější formě ALC (acetyl L-karnitin). Acetyl L-karnitin je acetylovaná forma L-karnitinu. V této acetylované formě je oblíbený L-karnitin ještě účinnější a používání tohoto poměrně nového suplementu v redukci váhy a odbourávání tuku nabývá stále většího rozměru. Jedním z klíčových použití tohoto výrobku jako doplňku stravy je jeho schopnost oxidovat mastné kyseliny tzn. narušovat jejich pevné vazby, tím pomáhá tělu zbavit se nežádoucího tuku a efektivně jej zpracovat ve využitelnou enrgii. ALC je rovněž účinným mozkovým stimulantem, snižuje depresi, podporuje správnou mozkovou činnost, reguluje krevní tlak, snižuje cholesterol a zpomaluje proces stárnutí.

- PhD Iso-Tone 4 + CLA:konjugovaná kyselina linolová (CLA) je v přírodě se vyskytující mastná kyselina. CLA umožňuje zajistit optimální poměr mezi množstvím svalové hmoty a tukové tkáně v těle. Hlavní výhody užívání CLA jsou: zvýšení hustoty a kvality svalové hmoty, zároveň se snižováním tělesného tuku a zvýšení přirozené obranyschopnosti organismu.

- PhD Iso-Tone 4 + EXTRAKT ZE ZELENÉHO ČAJE:green tea (zelený čaj) je významným zdrojem polyfenolů, látek s antioxidačními účinky, řadící se mezi katechiny. Z nich je nejdůležitější EGCG (epigalokatechingalát) – silný antioxidant, který je ve svém účinku nejméně 100krát efektivnější než vitamín C a asi 25krát efektivnější než další důležitý antioxidant vitamín E, chránící tělesné buňky před volnými radikály, které způsobují předčasné stárnutí organismu. Užívání zeleného čaje podporuje snižování nadváhy. Významnou vlastností zeleného čaje jsou jeho termogenní účinky s příznivým vlivem na zvýšené pálení tuků (tělo pálí více kalorií). Katechiny intenzivně podporují zvýšení oxidace tělesných tuků a tím zvyšování energetického výdeje. Tím je jeho účinek efektivnější při úpravě tělesné hmotnosti.

- PhD Iso-Tone 4 + EFA:olej ze lněných semínek, bohatý zdroj omega 3 nenasycených mastných kyselin rostlinného původu. Nejvíce zastoupená kyselina alfa linolenová je nezbytná pro širokou škálu biologických procesů. Další účinou složkou jsou tzv. lignany.

 

Doporučené dávkování:

- berte 2 - 3 dávky denně, včetně netréninkových dnů (ráno, během dne na svačinu, po ukončení tréninku)

- muži do 80 kg hmotnosti a ženy: 1 odměrku (25 g) rozpusťte v 200 ml vody

- muži nad 80 kg: 2 odměrky (50 g) rozpusťte v 350 - 400 ml vody

Tabulka nutričních hodnot:

100g

energetická hodnota
1608 kJ/386 kcal

bílkoviny
70 g

sacharidy
12,5 g

tuky
6,15 g

nasycené tuky
2,2 g

CLA
1000 mg

lněný olej
1200 mg

vláknina
3 g

sodík
0,38 g

PhD Iso-Tone 4 obsahuje

CLA
1500 mg

lněné semínko
3000 mg

extrakt zelený čaj
400 mg

acetyl L-karnitin
500 mg

 

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 PhD Nutrition Diet Whey 1000 g