Syntrax Matrix 5.0 2270 g

Revoluční průlom v oblasti kulturistiky - silný anabolický účinek, několikanásobně vyšší oproti klasickým formám "whey proteinů"

- základní koncepce MATRIXU vychází ze struktury lidského mateřského mléka, které obsahuje rychlé bílkoviny v optimálním poměru, vůči pomalým bílkovinám - konkrétně 3:1!

- veškeré složky MATRIXU jsou zpracovány tak, že nejsou tepelně znehodnoceny, tím si zachovávají stajné vlastnosti jako naprosto čerstvá bílkovina!

- věnujte nám 8 týdnů a dopřejeme Vám dramatický nárůst svalové hmoty!

- patentovaná bioaktivní směs MATRIXRevoluční koncepce MATRIXU

vznikla na základě mnohaletého vývoje a jeho skladba vychází mimo jiné i ze struktury bílkoviny lidského mateřského mléka a to jak z hlediska bioaktivity bílkoviny, tak z hlediska časové dostupnosti vstřebávaných aminokyselin. MATRIX je horkou novinkou na současném světovém trhu proteinových přípravků a je jednou z nejsilnějších legálních formulí pro růst svalové hmoty.MATRIX JE BIOAKTIVNÍ!

Veškeré složky MATRIXU jsou zpracovány tak, že nejsou tepelně znehodnoceny (denaturovány) a zachovávají si své bioaktivní vlastnosti, které má pouze naprosto čerstvá bílkovinaMATRIX JE NĚKOLIKANÁSOBNĚ ÚČINNĚJŠÍ!

Ultimativní stravitelnost a silný anabolický účinek, který je několikanásobně vyšší oproti klasickým formám Whey proteinůMATRIX MÁ MAXIMÁLNÍ ANABOLICKÝ POTENCIÁL!

Poměr rychlých bílkovin vůči pomalým, je v optimalizovaném poměru 3:1, což je naprosto stejné jako u bílkoviny lidského mateřského mléka. Tento poměr v kombinaci s glutaminovými peptidy nabízí ten nejsilnější anabolický potenciál pro lidský organizmus!

Stačí zamíchat lžičkou, instantní forma obsah bílkovin 75%.Složení:

Základ tvoří nedenaturovaný (bioaktivní) syrovátkový protein,

nedenaturovaný (bioaktivní) micelární kasein, nedenaturovaný (bioaktivní) vaječný albumin a bioaktivní glutaminové peptidy ve volné formě ( 8,4g ve 100g!)

Pozn: syrovátková bílkovina je legislativně zařazena v kategorii koncentrát, díky zachovanému obsahu bioaktivních složek ( peptidy, laktoferin atd.), avšak neobsahuje zbytky laktózy jako klasický koncentrát.Doporučené dávkování:

Rozmíchejte jednu odměrku Matrixu ve 3-4 dcl vody.

Dávkujte 2-3 x denně v závislosti na Vaší potřebě bílkovin.

Nejvhodnější doba pro dávkování Matrixu je bezprostředně ráno po probuzení, po tréninkové jednotce a večer před spaním.

Tabulka výživových hodnot viz. obrázek!Upozornění:

Potravina určená pro zvláštní výživu. Ukládejte mimo dosah dětí. Před použitím protřepte! Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

 

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 Syntrax Matrix 5 0 2270 g