Reflex Nutrition Nexgen Pro 90 kapslí

Kapsle, které jsou určeny pro sportovce, pomáhají doplňovat důležité mikroelementy. Na základě nejnovějších vědeckých poznatků o využitelnosti antioxidantů, minerálů a vitamínů přináší optimalizovanou kombinaci složek, která je zároveň čistá, kvalitní a účinná a obsahuje minimum pojiv. Obsahuje hořčík, biologicky aktivní formu vitamínu K2-MK7, vitamíny B i mnoho dalších látek. Pro maximální využitelnost je dávka rozdělena do tří průběžných dávek, aby tělo dostalo rovnoměrnou zásobu vitamínů během celého dne.

 

Unikátní formulace

Produkt pro sportovce zajišťuje doplnění důležitých mikroelementů. Může se pochlubit optimalizovanou kombinací chelátů, hořčíku, vitamínů K2-MK7 a dalších účinných složek. Maximální využitelnost garantuje sofistikovaná formulace jednotlivých složek, kvalita, čistota, účinnost a minimum použitých pojiv.

 

Účinný hořčík

Hořčík je považován za nejdůležitější minerál špičkových atletů. V kapslích je dostupný ve formě magnesium bisglycinátu a hořečnaté soli kyseliny citronové.

 

Naturální forma vitamínu K2

Unikátní je použití biologicky aktivní formy vitamínu K2-MK7, který je vyroben fermentační technologií. Ten má nejvyšší biologickou aktivitu a biodostupnost.

 

Minerály ve formě chelátu

Chrom, mangan, zinek i měď jsou zastoupené v exkluzivní formě chelátu. Chelát je minerál navázaný na dva nosiče, kterými jsou obvykle aminokyseliny nebo méně často organické kyseliny. V takové formě je minerál zabudován například v listech rostlin nebo dalších organizmů a je tak nejlépe vstřebatelný pro lidský organizmus.

 

Komplex vitamínů B

Vitamíny B jsou rozpustné ve vodě a lidské tělo je nedokáže skladovat. Proto pro jejich optimální doplnění je doporučeno dávkování třikrát denně před jídlem.

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Reflex Nutrition Nexgen Pro 90 kapslí objednávejte na Pilulka.cz, který je jeden z největších online lékáren v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 Reflex Nutrition Nexgen Pro 90 kapslí