Puk Green Biscuit PRO

Ice-Off puk Green Biscuit PRO bude skvělým parťákem pro každý váš trénink mimo ledové hřiště. Puky Green Biscuit jsou legendami mezi puky pro přípravné tréninky snad ve všech hokejových klubech. Má stejné rozměry jako standartní hokejové puky pro snadnější vstup do sezóny na ledovém hřišti.

Puk není vhodný pro tvrdou střelbu na bránu, je vhodný pro nácvik přihrávek, stickhandlingu a vedení puku.

 

Stabilní mimo led

Určitě víte, jak se běžné hokejové puky chovají mimo ledové plochy stadionu. Puky se vám přetáčejí a poskakují, s tím vaše technické údery nikdy dobře nenacvičíte. Green Biscuit PRO má technologii, která pohlcuje valnou většinu vibrací a má snížené tření pro lepší pohyb na hrubých površích.

 

Snese tvrdé údery

Pro tvrdé údery je nutné mít kvalitní puk, který vydrží vše. Právě s tímto pukem můžou jít vaše obavy stranou, protože ho vyrábí ze speciálního měkkého materiálu, díky kterému vám vydrží několik náročných příprav.

 

Dokonalá přilnavost

Pro trénink stickhadlingu je důležité, aby puk dobře seděl u hokejky. Proto má po svém obvodu speciální silikonové proužky, které zajišťují vždy skvělou přilnavost k hokejce a zvládnete s ním nacvičit ty nejnáročnější techniky proti vašim soupeřům.

 

 

Běžná cena: 310 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece

 

 

 

puk-green-biscuit-pro-73681