Puk Green Biscuit Snipe

Ice-Off puk Green Biscuit Snipe bude skvělým parťákem pro každý váš trénink mimo ledové hřiště. Puky Green Biscuit jsou legendami mezi puky pro přípravné tréninky snad ve všech hokejových klubech. Má stejné rozměry jako standartní hokejové puky pro snadnější vstup do sezóny na ledovém hřišti.

 

Stabilní mimo led

Určitě víte, jak se běžné hokejové puky chovají mimo ledové plochy stadionu. Puky se vám přetáčejí a poskakují, s tím vaše střelecké údery nikdy dobře nenacvičíte. Green Biscuit Snipe má novou technologii, která pohlcuje valnou většinu vibrací a má snížené tření pro lepší pohyb na hrubých površích.

 

Snese tvrdé údery

Pro tvrdé údery je nutné mít kvalitní puk, který vydrží vše. Právě s tímto pukem můžou jít vaše obavy stranou, protože ho vyrábí ze speciálního měkkého materiálu, díky kterému vám vydrží několik náročných příprav.

 

Střelba jako v NHL

Pokud chcete mít střely jako Jakub Voráček ze zámořské NHL, tak jste na správném místě. Puk navrhli inženýři přímo pro trénink střelby a vaše útočné údery s ním budou připraveny na sezónu jako nikdy před tím.

 

 

 

Běžná cena: 310 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece

 

 

 

puk-green-biscuit-snipe-73682