Tréninkový puk Smart Hockey Puck

Tréninkový puk Smart Hockey Puck je nedílnopu součástí výbavy každého hokejisty při tréninku dovedností mimo ledovou plochu. Tento puk používají profesionální hráči, amatéři a junioři v Severní Americe i Evropě. Je vhodný na tvrdý hladký povrch, kde výborně simuluje vlastnosti reálného puku na ledě.

 

Špičkový tréninkový puk

Tento puk se používá v rámci tréninku střelby, přihrávky a dovedností s pukem při letní přípravě na tvrdém povrchu. Patentované dynamické jádro Stay Flat je jediné svého druhu a zajišťuje totožné vlastnosti jako má puk zápasový. Dokonale simuluje váhu, odraz i skluz, takže se hráči po přípravě mimo ledovou plochu mohou zcela plynule vrátit na led a nepocítí rozdíl v kontrole puku.

 

Ruce měkké jako polštáře

Určitě jste někdy slyšeli výraz "Má ruce měkké jako polštáře." nebo "Puk má na hokejce jako přilepený."  Přesně to je důvod proč používat tento tréninkový puk. Hráči s ním dosahují vynikajících výsledků i mimo ledovou sezónu a mohou tak celoročně trénovat své dovednosti s pukem.

 

Petidílné jádro Stay Flat

Jádro puku se skládá z 5 vrstev reakčního materiálu, který zajišťuje, že se puk chová stejně jako puk na ledové ploše. Vrchní řezu odolná vrstva ze Surlynu reaguje podobně jako vulkanizovaná guma na puku na led, takže hráči mohou s tímto pukem střílet stejně rychle bez obavy, že by došlo k jeho poškození.

 

 

Běžná cena: 399 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece

 

 

 

treninkovy-puk-smart-hockey-puck-treninkovy-puk-smart-hockey-puck