Betony Bauer Supreme S27 Junior

Betony Bauer Supreme S27 Junior jsou vysoce kvalitní betony určené pro všechny náročnější juniorské brankáře. Model je novinkou z katalogu pro sezonu 2018/2019.

 

Delší životnost materiálu

Výrobci se u základního modelu z řady Supreme zaměřili především navětší odolnost vnějšího materiálu. Syntetická kůže na povrchu vydrží nyní mnohem déle.

 

Šetří energii

Vnitřní část betonů je tvořena tuhým materiálem, který dobře chrání i před tvrdými projektily největších bombarďáků soupeře.

 

Nastavte si betony podle svých představ

Systém zapínání Bauer Custom Rotation System využívá širokých pásků se suchým zipem. Proto umožňuje snadnější rotaci betonů, zmírňuje zatížení kyčelních kloubů a brankář si podle potřeby může zvolit, zda chce mít betony volnější, nebo těsně připnuté k noze.

 

Skvěle chráněná kolena a dobrý odvod vlhkosti

Systém Bauer AKL (Adjustable Knee Lock) přináší individuální výškové i podélné nastavení usazení kolen. Dostatečně hluboký vnitřní žlábek z materiálu Soft Nash, který zabezpečuje pohodlné a jisté usazení holeně, zajišťuje výborný odvod vlhkosti a rychlé vysychání.

 

Ochrana kloubů

Díky vylepšení systému zapínání a ploché vyztužení kolene poskytují betony maximální pohodlí a zmírňují napětí v kolenním a kyčelním kloubu.

Designéři vsadili na jednoduché dvoubarevné pojetí s nápisem Bauer na přední straně.

Kód výrobce: 1053249-50

 

 

Běžná cena: 9.199 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 betony-bauer-supreme-s27-junior-58055