Brankářská vesta Bauer Vapor 2X Pro SR modrá

Profesionální brankářská vesta Bauer Vapor 2X Pro SR v modro-černé kombinaci zajistí ochranu a pohodlí při soubojích na trénincích i v zápasech. Profesionální produkt pro profesionální hokejové gólmany.

 

Základní znaky řady Bauer Vapor

Ramena Bauer z řady Vapor se vyznačují zkoseným tvarem. V ramenou jsou středně široká a směrem k hrudníku se zužují.

 

 

Lehká a odolná

Vesta je navržena tak, aby nebránila v pohybu a naopak podpořila stoprocentní mobilitu při hře. Lehká konstrukce slibuje ochranu a zároveň pohodlí.

 

Nebojte se hrát až na kost

Výstelka vesty poskytne dostatečnou ochranu hrudníku a páteře díky chrániči z Curv Compositu. Speciální chránič zápěstí pak ochrání vaše zápěstí při krkolomných situacích.

 

Ramena v bezpečí

V oblasti ramen se o bezpečí stará speciální technologie Bauer Aerolite, která nedopustí zranění v této oblasti. Můžete se tak bez obav o své zdraví vrhnout pod nohy útočníkovi v úniku ala Dominik Hašek.

 

Neomezený pohyb v ramenou

Nová technologie Bauer Dynamic 3 flex vám dovolí ještě větší rozsah pohybu v ramenou, než na který jste byli u chráničů Bauer zvyklí. Díky tomu bude pekelně těžké vás prostřelit v horní polovině branky. Zároveň však ani při akrobatických zákrocích nevzniká kolem ramen nekrytré místečko.

 

Nastavte si vestu podle svých představ

Vesta je nastavitelná v oblasti ramen a břicha. Už se vám tak nestane, že byste po letních grilovačkách museli kupovat na novou sezónu větší chrániče.

 

Zvýšená ochrana

Materiál Curv composite poskytuje po celé své ploše maximální ochranu před tvrdými střelami, nárazy do mantinelu i případným seknutím hokejky. Technologie od značky Bauer ubírá výstroji na hmotnosti, ale naopak účinnost ochrany zvyšuje. Hokejista jistě ocení každý gram z celkové váhy dolů.

 

Bezpečí, nebo cit?

Můžete si zvolit větší ochranu přidáním dalšího odnímatelného chrániče hrudníku. Bez jeho použití ale budete mít větší přehled o tom, kam přesně vás puk zasáhnul.

 

Termostat ve výstroji

Technologie Bauer Thermo Core pomáhá regulovat teplotu podle aktuální situace. Už se vám tak nestane, že by vám ve výstroji byla zima, nebo naopak horko.

 

Tabulka velikostí seniorských ramen Bauer

Velikost ramen S M L XL XXL
Věk 14 a více let 14 a více let 15 a více let 15 a více let 15 a více let
Hmotnost hráče 54–73 kg 64–82 kg 73–91 kg 82–100 kg nad 91 kg
Výška hráče 165–175 cm 170–180 cm 175–185 cm 180–190 cm 185–198 cm
Obvod hrudníku 91–102 cm 97–107 cm 102–112 cm 107–117 cm nad 112 cm

 

 

 

Běžná cena: 13.179 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

brankarska-vesta-bauer-vapor-2x-pro-sr-modra-69311