Brankářská vesta Bauer Vapor X2.9 SR

Brankářská vesta Bauer X2.9 SR zajistí ochranu a pohodlí poloprofesionální gólmanům na tréninku i v zápase. Brankář se tak může soustředit pouze na chytání bez toho, aby ho někde něco tlačilo.

 

Základní znaky řady Bauer Vapor

Ramena Bauer z řady Vapor se vyznačují zkoseným tvarem. V ramenou jsou středně široká a směrem k hrudníku se zužují.

 

 

Lehká a odolná

Vesta je navržena tak, aby nebránila v pohybu a naopak podpořila mobilitu při hře. Lehká konstrukce slibuje ochranu a zároveň chrání před ostrými projektily soupeřů.

 

Nebojte se hrát až na kost

Výstelka vesty poskytne dostatečnou ochranu hrudníku a páteře i ramen díky chráničům z HD pěny. Můžete se tak bez obav o své zdraví vrhnout pod nohy útočníkovi v úniku ala Dominátor.

 

Neomezený pohyb v ramenou

Nová technologie Bauer Dynamic 3 flex vám dovolí ještě větší rozsah pohybu v ramenou, než na který jste byli u chráničů Bauer zvyklí. Díky tomu bude pekelně těžké vás prostřelit v horní polovině branky. Zároveň však ani při akrobatických zákrocích nevzniká kolem ramen nekrytré místečko.

 

Nastavte si vestu podle svých představ

Vesta je nastavitelná v oblasti ramen a břicha. Už se vám tak nestane, že byste po letních grilovačkách museli kupovat na novou sezónu větší chrániče.

 

Bezpečí, nebo cit?

Můžete si zvolit větší ochranu přidáním dalšího odnímatelného chrániče hrudníku. Bez jeho použití ale budete mít větší přehled o tom, kam přesně vás puk zasáhnul.

 

Odvod vlhkosti a antibakteriální úprava

Na výrobu výstelky byl použit kvalitní materiál Bauer Thermo Max. Výstelka je velmi měkká a příjemná na dotek. Svým složením účinně odvádí vlhkost od pokožky a tím reguluje tělesnou teplotu. Výstelka má antibakteriální úpravu, která působí preventivně proti vzniku nežádoucích bakterií a redukuje tvorbu zápachu.

 

Velikost vesty / výška hráče

  • SR S / 160 - 165 cm
  • SR M / 167 - 176 cm
  • SR L / 178 - 183 cm
  • SR XL / 185 - 196 cm

 

 

Běžná cena: 8.449 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 brankarska-vesta-bauer-x2-9-sr-69308