Brankářská vesta Warrior Ritual G4 Yth

Brankářská vesta Warrior Ritual G4 Yth je skvělou volbou pro mladé hokejové brankáře, kteří hledají spolehlivou ochranu před tvrdými střelami. S novým designem pro rok 2017 se stane spolehlivým andělem strážným každého mladého brankáře.

 

Zdraví na prvním místě

Pro každého hráče je nezbytné zdraví, bez kterého by se na led nemohl ani postavit. O brankářovu ochranu před tvrdými střelami se spolehlivě postará vesta, která je dokonale vyztužená v oblasti hrudníku. Hrudní chrániče s jistotou ztlumí puk, který následně brankář snadno pokryje. Ochranu loktů před tvrdým nárazem zajistí pevný chránič, který ale nijak nesnižuje brankářovu pohyblivost. 

 

Snadné nastavení velikosti

Nemusíte se bát, že by někde vesta seděla špatně. Pomocí pásků s přezkami se velmi snadno nastaví velikost vesty v oblasti zad i loktů. Vestu si tak mladí hráči snadno upraví podle potřeby a zajistí tak své pohodlí během zápasu. I při tom nejnáročnějším zákroku vesta zůstane na svém místě.

 

Není žádnou zátěží 

Brankář musí být obratný a rychlý ve svém pohybu, proto ho potěší každé snížení hmotnosti jeho hokejové výzbroje. Brankářská vesta Warrior Ritual G4 je velmi lehká, a tak brankáři umožní provádět neuvěřitelné zákroky, které mohou týmu pomoci a rozhodnout výsledek utkání. 

 

 

Běžná cena: 3.099 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 brankarska-vesta-warrior-ritual-g4-yth-58531

brankarska-vesta-warrior-ritual-g4-yth-58531d