Brankářské brusle Bauer Vapor X2.7 SR

Brankářské brusle Bauer Vapor X2.7 SR byly stvořeny pro nohy dospělých hokejových gólmanů hobby úrovně. Zasadí se o dobrý pohyb v brankovišti a spolehlivou ochranu chodidel.

Pomůžou brankáři proměnit bránu na nedobytnou tvrz a postarají se o zlepšení klíčových dovedností strážce svatyně. Ať už jde o koordinaci pohybu, dynamické a včasné přesuny nebo stabilitu při nájezdech protivníků.

 

Charakteristika bruslí Vapor

Brusle Bauer Vapor

Brusle Bauer Vapor se vyznačují těsnou konstrukcí paty do tvaru písmene V. Naopak v oblasti prstů jsou širší. Díky tomuto tvaru se hodí pro dynamický styl bruslení a rychlé změny směru. Vapor je celosvětově nejoblíbenější řada bruslí napříč všemi kategoriemi.

 

 

Speciální gólmaská vložka

Nový tvar vložky z paměťové pěny Vapor Fit přinese větší zahloubení nohy v brusli a lepší obepnutí v horní části boty. Výsledkem je lepší stabilita při pohybu v brankovišti a méně unavená chodidla.

 

Mix pevnosti a pohodlí

Nový skelet z 3D polyuretanu přináší dostatečnou pevnost tolik potřebnou pro ochranu nohou před pukem. Zároveň však je dostatečně flexibilní pro svižný a pohodlný pohyb v brankovišti.

 

Noha na svém místě

Uvnitř boty je výstelka s gripem, která brání nechtěnému pohybu nohy v brusli. To přináší nejen efektivní bruslení, ale také brání vzniku puchýřů.

 

Svobodný pohyb a ochrana

Tlustý a pružný plstěný jazyk brání zakousnutí tkaniček a nijak neomezuje v pohybu v brankovišti a zároveň skvěle chrání před pukem.

 

Kotníky v jako v peřince

Komfortní polstrování z paměťové pěny v oblasti kotníku přináší nepoznaný komfort pro tuto namáhanou oblast.

 

Odolná podrážka

Podrážka brusle je z odolného a lehkého materiálu TPR. Výhodou tohoto plastu je vysoká odolnost a pevnost. Brusle vydrží i několik sezón.

 

Prémiové gólmanské holdery

Holdery VERTEXX EDGE jsou navrženy tak, aby poskytovaly co největší úhel záběru. Celková výška bruslí se s těmito holdery zvýší o 5mm. Holdery skvěle přenášejí energii brankáře k nožům a umožní mu tak rychlé změny pohybu. Díky mechanismu Edge se navíc snadno a rychle mění.

 

Nový gólmanský nůž

Nový nůž z nerezové oceli LS 1G+ je speciálně vytvořen pro rychlý a jistý pohyb v brankovišti. O 4 mm vyšší nůž přináší lepší stabilitu a odraz.

 

Betony se ani nehnou

Speciální poutko v zadní části brusle k provlečení řemínku betonu pomáhá k lepší fixaci betonů. Ty tak zůstanou na svém místě i po složitém zákroku.

 

Brusle dodáváme ve dvou šířkách. Šířka D je určena pro normální středně širokou nohu. Šířka EE je určena pro hráče se širší nohou. Pokud si nejste jisti šířkou nohy objednejte si základní variantu D nebo se stavte na našich prodejnách v Praze a Brně, kde vám nohu rádi přeměříme.

 

POZOR: Brusle dodáváme nenabroušené.

 

 

 

Běžná cena: 5.199 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 brankarske-brusle-bauer-x2-7-sr-69289