Brankářské brusle Bauer Vapor X2.9 SR

Brankářské brusle Bauer Vapor X2.9 SR hledají dospělé gólmany, kterým by mohly dělat radost. Brusle byly vyvinuty pro nohy poloprofesionálních gólmanů, ale ocení je i nejnáročnější hobíci.

Pomůžou vám proměnit bránu vašeho týmu na nedobytnou tvrz a postarají se o lepší koordinaci pohybu, dynamické a včasné přesuny od tyčky k tyčce. Speciální límec vám dovolí ještě větší rozsah pohybu bez rizika zranění v oblasti kotníku.

 

Brusle tepelně vytvarujete přesně na vaši nohu

Brusle je tepelně tvarovatelná, proto si ji můžete přizpůsobit vlastnímu chodidlu přesně tak, aby vám dokonale padla.

 

Charakteristika bruslí Vapor

Brusle Bauer Vapor

Brusle Bauer Vapor se vyznačují těsnou konstrukcí paty do tvaru písmene V. Naopak v oblasti prstů jsou širší. Díky tomuto tvaru se hodí pro dynamický styl bruslení a rychlé změny směru. Vapor je celosvětově nejoblíbenější řada bruslí napříč všemi kategoriemi.

 

 

Speciální gólmaská vložka

Nový tvar vložky z paměťové pěny Vapor Fit přinese větší zahloubení nohy v brusli a lepší obepnutí v horní části boty. Výsledkem je lepší stabilita při pohybu v brankovišti a méně unavená chodidla.

 

Rychlejší zákroky

Flexibilní límec Flex Edge Collar nad patou umožňuje větší rozsah pohybu a nabízí brankáři rychlé a lépe vyvážené přechody mezi jednotlivými pozicemi a akrobatické zákroky.

 

Skelet z kompozitního materiálu

Nový skelet z kompozitního materiálu Bauer 3D Fiber Composite Quarter přináší optimálně tuhý skelet, který má nízkou váhu, skvěle přenáší energii a navíc hráče ochrání před osekáváním i dělovou ránou přímo do horní části brusle.

 

Pohodlná výstelka odvádějící vlhkost

Pohodlná a maximálně komfortní výstelka Hydra Max 2 perfektně absorbuje vlhkost v botě. Materiál, který funguje na principu knotu svíčky postupně "vytahuje" vlhkost od pokožky a udržuje přijatelný komfort uvnitř brusle. Tato speciální látka drží nohu v suchu a neklouže. Materiál je navíc velmi odolný proti obrušovaní způsobeném častým nazouváním a pohybem v brusli.

hydramax 2

 

Maximální ochrana v oblasti jazyka

Extra pohodlný a pružný plstěný jazyk brání zakousnutí tkaniček a nabízí brankáři maximální rozsah pohybu v brankovišti. Zároveň ho spolehlivě ochrání i před tvrdou střelou.

 

Plyšové vycpávky kotníků

Pro maximální pohodlí je brusle vybavena plyšovými vycpávkami v oblasti kotníků. Ty brání vzniku otlaků a odřenin. Budete se tak cítit jako v papučkách.

 

Ještě odolnější podrážka

Podrážka brusle je z odolného a lehkého materiálu TPU. Výhodou tohoto materiálu je oproti TPR ještě odolnost a pevnost při nižší váze. Brusle vydrží i několik sezón v maximálním zápřahu.

 

Prémiové gólmanské holdery

Holdery VERTEXX EDGE jsou navrženy tak, aby poskytovaly co největší úhel záběru. Celková výška bruslí se s těmito holdery zvýší o 5mm. Holdery skvěle přenášejí energii brankáře k nožům a umožní mu tak rychlé změny pohybu. Díky mechanismu Edge se navíc snadno a rychle mění.

 

Nový gólmanský nůž

Nový nůž z nerezové oceli LS 1G+ je speciálně vytvořen pro rychlý a jistý pohyb v brankovišti. O 4 mm vyšší nůž přináší lepší stabilitu a odraz.

 

Betony se ani nehnou

Speciální poutko v zadní části brusle k provlečení řemínku betonu pomáhá k lepší fixaci betonů. Ty tak zůstanou na svém místě i po složitém zákroku.

 

Brusle dodáváme ve dvou šířkách. Šířka D je určena pro normální středně širokou nohu. Šířka EE je určena pro hráče se širší nohou. Pokud si nejste jisti šířkou nohy objednejte si základní variantu D nebo se stavte na našich prodejnách v Praze a Brně, kde vám nohu rádi přeměříme.

 

POZOR: Brusle dodáváme nenabroušené.

 

 

 

Běžná cena: 9.349 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 brankarske-brusle-bauer-x2-9-sr-69288