Brankářské hokejové kalhoty Bauer Vapor 2X Pro SR

Brankářské kalhoty Bauer 2X Pro SR zajistí stoprocentní ochranu a pohodlí na tréninku i při zápase. Kalhoty jsou určeny pro profi gólmany, kteří potřebují ten nejvyšší stupeň ochrany.

 

Charakteristika kalhot z řady Bauer Vapor

Kalhoty z řady Vapor mají zkosený střih, což znamená, že jsou užší v pase a směrem dolů se rozšiřují. Širší střih u kolen poskytne větší rozsah pohybu a těsnější pas udrží kalhoty na místě bez nutnosti používat kšandy.

 

 

Snadné a pohodlné zapínání bez kšand

Kalhoty se utahují pouze pomocí jednoho hlavního pásu Hybrid Adjustable Belt, který kalhoty drží na svém místě, ale zároveň gólmana nikde neškrtí. Pás lze dle potřeby a případných vyjímek v pravidlech umístit na vnitřní i vnější stranu kalhot.

 

Páteř v bezpečí

Bederní páteř je chráněna pomocí nízkoprofilového chrániče s technonologií Aerolite, která dobře pohlcuje nárazy a navíc snižuje celkovou váhu kalhot.

 

Důmyslná ochrana boků a kyčlí

Dvouvrstvé chrániče boků a kyčlí Dynamic 2 Flex Hip System chrání tuto zranitelnou oblast, aniž by snižovala gólmanovu mobilitu. Rozkleky jsou tak limitovány pouze hybností vašich kloubů a šlach.

 

Lehká a spolehlivá ochrana stehenní oblasti

V klíčové oblasti třísel a stehen je lehký a odolný materiál Curv® Composite, který má za úkol gólmana ochránit před tvrdými projektily soupeřů a případnému osekávání při skrumážích kolem brány.

Na spodní straně kalhot jsou také očka pro uchycení kolenních chráničů. Ideální volbou k těmto kalhotám jsou chrániče Bauer Vapor 1X SR. Kalhoty lze také libovolně zkrátit, nebo prodloužit dle vašich preferencí asi o 2,5 cm.

 

Termostat ve výstroji

Technologie Bauer Thermo Core pomáhá regulovat teplotu podle aktuální situace. Už se vám tak nestane, že by vám ve výstroji byla zima, nebo naopak horko.

 

 

Běžná cena: 8.999 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 brankarske-kalhoty-bauer-x2-9-junior-69305