Brankářské hokejové kalhoty Bauer Vapor X2.9 SR

Brankářské kalhoty Bauer X2.9 SR zajistí vysokou ochranu a pohodlí na tréninku i při zápase. Kalhoty ocení poloprofesionální gólmani i nároční hobíci, kteří vyžadují vysoký stupeň ochrany.

 

Charakteristika kalhot z řady Bauer Vapor

Kalhoty z řady Vapor mají zkosený střih, což znamená, že jsou užší v pase a směrem dolů se rozšiřují. Širší střih u kolen poskytne větší rozsah pohybu a těsnější pas udrží kalhoty na místě bez nutnosti používat kšandy.

 

 

Snadné a pohodlné zapínání bez kšand

Kalhoty se utahují pouze pomocí jednoho hlavního pásu Hybrid Adjustable Belt, který kalhoty drží na svém místě, ale zároveň gólmana nikde neškrtí. Pás lze dle potřeby a případných vyjímek v pravidlech umístit na vnitřní i vnější stranu kalhot.

 

Nenechte se poslat na vozík

Bederní páteř je chráněna pomocí nízkoprofilového chrániče, který dobře tlumí nárazy. Už vám tak nehrozí vážnější zranění v této exponované oblasti.

 

Důmyslná ochrana boků a kyčlí

Dvouvrstvé chrániče boků a kyčlí Dynamic 2 Flex Hip System chrání tuto zranitelnou oblast, aniž by snižovala gólmanovu mobilitu. Rozkleky jsou tak limitovány pouze hybností vašich kloubů a šlach.

 

Ochrana stehenní oblasti

V klíčové oblasti třísel a stehen je odolný materiál, který má za úkol gólmana ochránit před tvrdými střelami soupeřů a případnému osekávání při skrumážích kolem brány.

Na spodní straně kalhot jsou také očka pro uchycení kolenních chráničů. Ideální volbou k těmto kalhotám jsou chrániče Bauer Vapor 1X SR.

 

Odvod vlhkosti a antibakteriální úprava

Na výrobu výstelky byl použit kvalitní materiál Bauer Thermo Max. Výstelka je velmi měkká a příjemná na dotek. Svým složením účinně odvádí vlhkost od pokožky a tím reguluje tělesnou teplotu. Výstelka má antibakteriální úpravu, která působí preventivně proti vzniku nežádoucích bakterií a redukuje tvorbu zápachu.

 

Tabulka velikostí seniorských kalhot Bauer

Velikost kalhot S M L XL XXL
Věk 14 a více let 14 a více let 15 a více let 15 a více let 15 a více let
Hmotnost hráče 54–73 kg 64–82 kg 73–91 kg 82–100 kg nad 91 kg
Výška hráče 165–175 cm 170–180 cm 175–185 cm 180–191 cm nad 185 cm
Obvod pasu 76–86 cm 81–91 cm 86–97 cm 91–102 cm nad 102 cm

 

 

 

Běžná cena: 5.689 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 brankarske-kalhoty-bauer-x2-9-sr-69857