Brankářské hokejové kalhoty Warrior Ritual X Pro SR

Brankářské kalhoty Warrior Ritual X Pro SR jsou ideální volbou pro brankáře na profesionální úrovni. Kalhoty poskytnou brankáři možnost maximálního roztažení nohou a vynikající ochranu. Navíc jsou velmi lehké a pohybovat se v nich není žádný problém. Velikost kalhot si nastavíte pomocí pásku, a tak vám budou perfektně sedět.

 

Vysoká míra ochrany

Nejdůležitější věcí u brankářských kalhot je schopnost ochránit zdraví brankáře před tvrdými střelami. Kalhoty Warrior chrání zásluhou vrstvy pěny oblast ledvin. Polstrování v oblasti páteře není přišité ke zbytku kalhot, a tak zajistí kromě maximální ochrany také lepší pohyblivost brankáře.

 

Maximální rozsah pohybu

Kalhoty obsahují na nohavicích flexibilní desky, které přes sebe přesahují, a poskytují maximální ochranu v oblasti stehnenní kosti a kyčelního kloubu. V případě širokého roztažení nohou se desky volně pohybují přes sebe, a tak umožňují maximální rozsah pohybu. Kalhoty vám nezabrání, abyste předvedli neskutečně ohebné tělo. Jedná se o technologii Warrior Flex Plates.

 

Snadná pohyblivost

Zásluhou speciálního střihu kalhot nedochází k nepříjemnému tření kalhot a betonů, které může brankáři pohyb znepříjemnit. Brankář tak bez problému přejde při zákroku na kolena a může předvést důležitý zákrok, který pomůže celému týmu. Jedná se o technologii Warrior Axycut.

 

Příjemný pocit

Na zadní straně kalhot se nachází kvalitní odvětrávání, a tak kalhoty rychle schnou. Zásluhou dobré ventilace kalhoty přinesou brankáři vysoký komfort i během toho nejnáročnějšího zápasu. Po zápase kalhoty usušíte raz dva, a tak budou připravené na další utkání.

 

Nastavte si velikost podle potřeby

Vnitřní pás kalhot dává brankáři více příležitostí. Velikost vnitřní části si můžete řídit podle sebe, a tak si třeba zastrčit do kalhot i chránič. Pás je vyjímatelný, takže velikost můžete řídit pouze upevněním vnějších kalhot. Je jen na vás, jak si kalhoty upravíte, abyste se cítili v pohodlí. Jedná se o technologii Warrior Internal Belt System.

 

 

Běžná cena: 8.689 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 brankarske-kalhoty-warrior-ritual-x-pro-sr-50811