Vyrážečka Bauer Vapor 2X SR

Vyrážečka Bauer 2X SR představuje revoluci ve vybavení profi hokejových brankářů. Pyšní se výbornou ochranou a nízkou váhou.

 

Odrazí puk do bezpečí

Technická kůže C.O.R.TECH na povrchu rukavice přináší rychlejší odraz puku, což dává brankáři čas postavit se opět do postoje před dalším výpadem protivníka.

 

Nenechte si useknout prsty

Uvnitř rukavice je tenká vrstva Curv Composite, která zajistí optimální ochranu rukou před pukem i nepříjemným osekáváním.

 

Zvýšená ochrana

Materiál Curv composite poskytuje po celé své ploše maximální ochranu před tvrdými střelami, nárazy do mantinelu i případným seknutím hokejky. Technologie od značky Bauer ubírá výstroji na hmotnosti, ale naopak účinnost ochrany zvyšuje. Hokejista jistě ocení každý gram z celkové váhy dolů.

 

Odvod vlhkosti a antibakteriální úprava

Na výrobu výstelky byl použit kvalitní materiál Bauer Thermo Max. Výstelka je velmi měkká a příjemná na dotek. Svým složením účinně odvádí vlhkost od pokožky a tím reguluje tělesnou teplotu. Výstelka má antibakteriální úpravu, která působí preventivně proti vzniku nežádoucích bakterií a redukuje tvorbu zápachu.

 

 

Běžná cena: 4.589 Kč

 

Objednávejte přímo na e-shopu ověřeného dodavatele ZDE:

 Hokejová výstroj a hokejové tréninkové pomůcky

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 vyrazecka-bauer-vapor-2x-sr-69299modra_1

vyrazecka-bauer-2x-sr-69299